לבחור להיות הבאטמן

מתוך: הרצאות של יהונתן דורון

הרצאת העצמה והשראה לבני הנוער מה משותף ומה שונה בין "הג'וקר" לבין "באטמן" ? שניהם בחרו להגיב ולנהוג אחרת בעקבות אירוע טרגי שפקד את חייהם. איך ניתן לראות את האור מתוך האפילה? איך צומחים מתוך הקושי? איך מתגברים על אתגרי החיים בכלל, וגיל ההתבגרות בפרט, מטפחים את נקודות החוזק, ומהווים השראה לסביבה ולחברה שלנו? ולא פחות חשוב – איך מחזקים את היזמים שאנחנו, והופכים את החלומות שלנו למציאות חיינו, ועונים מיד "אני!" לשאלה :"מי תרצו להיות כשתהיו גדולים?"

לבחור להיות הבאטמן

הרצאתו הסוחפת והמרגשת של יהונתן דורון, מעניקה חוויה מעצימה ומרתקת לבני הנוער באשר הם, והיא מלאת רגש, הומור וכאב , ועשירה בהשראה חינוכית ואנושית כאחד.

בהרצאה יהונתן יחשוף את סיפורו האישי, על הדרך מילדות בבסיסיי חיל האוויר כבן לאב טייס ואם גננת, והגעתו לפנימיית הדסים כנער בסיכון ועד להפיכתו לאיש חינוך, מדריך נוער, מנהל תיכון, מנחה משפחות, ובעיקר אדם המגשים חלומות, מפיק סרטים דוקומנטריים, מוזיקאי יוצר שהוציא 8 אלבומים משיריו והופיע בזאפה עם המוזיקאים הכי בכירים בישראל וסופר רב המכר – “כל מה שילד צריך”.

ההרצאה מעניקה השראה גדולה והעצמה לכל קשת בני הנוער, ומעניקה להם כלים לפיתוח ההגשמה העצמית וההתפתחות שלהם. ורובם כותבים ושומרים על קשר עם יהונתן לאחר ההרצאה, לקבלת הכוונה ותמיכה.

בני הנוער שנחשפו להרצאה מספרים על חיזוק האמונה בעצמם וביכולתם לנתב את חייהם למקומות של אור ונתינה, עבור עצמם ועבור הסביבה והחברה.

נגן וידאו

ריגשתם אותי

הפידבקים שלכם מדברים בעד עצמם

תמונת מחבר

אודות המרצה

יהונתן דורון, מחבר הספרים “כל מה שילד צריך”, “אל היער הקסום של הילדות”, “ילדי הירח” וספר הילדים “הקסומים”, הוא אחד המרצים המבוקשים ביותר בישראל. איש חינוך ומנחה משפחות שהוכשר ע”י מיכל דליות.ניהל את תיכון “קהילה” הדמוקרטי בתל אביב, משם המשיך לניהול מסגרת חינוכית ייחודית לילדים בעלי קשיי התנהגות, מטעם עיריית בת ים.
יהונתן עובד עם נוער בפנימיות, בחטיבות ותיכונים עירוניים, ומשמש כיועץ חינוכי ומנטור לצוותי חינוך בבתי ספר ממלכתיים ואלטרנטיביים ובמוסדות חינוך בלתי פורמליים ברחבי הארץ.
במקביל יהונתן מנהל כיום מסגרת ייחודית לנוער שהקים בחטיבת הביניים רמות ים שבמכמורת לצד ניהול קליניקה
להורים בתל אביב וניהול תחום האומנויות בפנימיית “הדסים” שבשרון..

רוצים להזמין אותי אליכם להרצאה?

מלאו את הטופס ואדאג לחזור אליכם עם הצעת מחיר ופרטים נוספים. או צרו איתי קשר ישירות (:

זכיתי לשתף פעולה עם..