הופך את זה לאהבה

סדנת סופ"ש מהחלומות

בואו נצא למסע חדש, מרתק, מעורר מפעים ומרגש! סדנת סופ"ש קסומה של 3 ימים בצפון -על חינוך, רוח והורות עם יהונתן דורון איש החינוך, מנחה ההורים ומחבר רב המכר "כל מה שילד צריך".

מה נלמד בסדנא:

על הסדנא:

אחרי שנה מוטרפת במיוחד, עם 3 סדנאות חדשות ויוצאות דופן שהתקיימו במהלכה,אני משיק סדנת סופ"ש שהיא מסע דרך שלושת הסדנאות שהיו:"צריך כפר שלם כדי לגדל ילד""אל היער הקסום של החינוך""כל מה שהורה צריך"את המסע הזה, שמתחבר כל כך יפה ביחד, אני עומד לארוז בסדנה עתירה בקסם, צלילים, הידהודים, תובנות והעמקה.היא מיועדת לכל מי שמתחבר למסע שלי, למילים ולמהות שאני נושא עימי.זו סדנה של 3 ימים של סופ"ש, 2 לילות, במיקום עוצר נשימה ומלא השראהמלון פסטורל בגליל העליון.חיבור מיידי לטבע, לאהבה ובריאה, לאווירה של יצירה.פסטיבל שהוא מסע דרך פחד, יצר, יצירה, חופש, אמונה חדשה, מוזיקה ואהבה. זהו מסע שמבקש התמסרות לתהליך, לתוכן ולחוויה.

על מה נדבר שם?

למי זה מתאים?

למי שיש בו את הקריאה אחרי מה שקראתם פה, ואת הבטחון בי ובתהליך..

מה עוד?

מלון מדהים ביופיו עם חדרים וספא מפנקים במיוחד,ארוחות בוקר וערב כשרות (חצי פנסיון), קפה וכיבוד לאורך כל הסדנה,נוף הכי מעורר השראה שיש, מתחמי פעילות ומרחבים ירוקים, למידה וחוויה,שמזמינים אתכם לחיבור של חופש ואהבה.

מפגש איכותי ושיחות איכותיות עם אנשים מיוחדים, פתוחים, אותנטיים ואמיצים.

אפשר להיות לבד בחדר, להיות שותף בחדר עם מישהו אחר (בכל חדר יש שתי מיטות), או כמובן להגיע כזוג. שימו לב כי ישנה אפשרות גם ל3 בחדר.

*הסדנה תכלול את המופע "בצד הטוב של הכוכב" של יהל אחי (מהצמד "גיא ויהל") ושלי, וחוויות אומנותיות נוספות.

*התשלום בעבור הסדנא מתחלק כך - מתוך העלות לאדם בחדר זוגי על סך 3625 - במעמד ההרשמה יש להסדיר רישום של 2000 ש"ח לאדם,ואת ה1625 ש"ח הנותרים יש לשלם בעת ההגעה לסדנה עצמה ב14/7.

על מעביר הסדנא:

יהונתן דורון הוא איש חינוך ויועץ משפחתי, מחבר רב המכר החינוכי – “כל מה שילד צריך”, מרצה TEDx ואחד המרצים המבוקשים בישראל. יועץ חינוכי לצוותי חינוך בבתי ספר ממלכתיים ואלטרנטיביים, ומוסדות חינוך בלתי פורמליים. לאחר שנים בהן ניהל תיכון דמוקרטי בתל אביב, ניהול מסגרת חינוכית ייחודית לילדים בעלי קשיי השתלבות בעיר בת ים, יהונתן מנהל כיום פרויקט ייחודי שהקים לבני נוער במכמורת.

מתי זה קורה?

14-16/07/2022 חמישי - שבת

איפה נפגשים?

מלון פסטורל - כפר בלום

איך מגיעים?

ברכב- חנייה חינם בחניון המלון

כמה משתתפים?

מוגבל ל-16 בלבד

כמה עולה?

3,625 ש"ח לאדם בחדר זוגי, על בסיס חצי פנסיון.
4,800 ש"ח לאדם בחדר יחיד, על בסיס חצי פנסיון.

צרו קשר להזמנת הסדנא

כבר זכיתי לעבוד עם: