ליווי אישי

אני כאן איתך משלב הרעיון ועד הגשמת החלום

חדש! תכנית הליווי של יהונתן דורון אחד על אחד.
לכל אחד מאיתנו יש סיפור משלו.. שונה, מיוחד, אתם חייבים לצאת לאור!

תהליך ליווי לכתיבת ספר

בשנים האחרונות אני מלווה כותבות וכותבים בתהליכי כתיבה והוצאת ספרים, אשר בבסיסם הם ספרים אוטוביוגרפי.
תהליך הליווי הוא משלב הרעיון, אל מעמקי תהליכי הכתיבה ועד הרגע בו הספר מונח על המדף בחנות הספרים.

תהליך ליווי לכתיבת הרצאה

עד היום ליוויתי במפגשים אישיים מרצות ומרצים ויחד יילדנו את ההרצאה שלהם/ן לעולם. זו התרגשות גדולה עבורי לראות מרצים ומרצות שעבדו איתי יחד, מתחילים להרצות ברחבי הארץ ולכבוש את לב הקהל מתוך אמת ובעירה פנימית שמבקשת להביא שינוי וריפוי דרך ההרצאה.

עוד מוכשרים שזכיתי ללוות את המסע שלהם, המרגש, החשוב והאמיץ..

אנדרי חולין

“גדול כמו החיים”

הרצאה מרגשת ומעוררת השראה "גדול כמו החיים" סיפורו של אנדרי שגדל כעולה חדש בשכונת מצוקה ועד להפיכתו לספורטאי בנבחרת ישראל, מאמן ובעל בית ספר לג'ודו.

לימור פינילס

“הייתי צריכה לעצור”

בהרצאתה "הייתי צריכה לעצור" מביאה לימור הצצה לעולם הלא מדובר של חיים עם פוסט-טראומה ועם סרטן שמגיע בהפתעה ועוצר את הכול. אך דווקא מהמקום שאליו הגיעה היא הצליחה למצוא את הכוחות להילחם על חייה ולזכות בהם מחדש, מחוזקת מתמיד ומצוידת בשלל כלים ותובנות. סיפור חייה המרתק של לימור זכה לתשומת לב אדירה מצד "חלאסרטן", כמו גם ברשתות החברתיות ובעיתונות הכתובה כדוגמת "ידיעות אחרונות", "הארץ", "מאקו" ועוד.

נורית ינקלביץ'

“השיחה החסרה”

"השיחה החסרה" היא הרצאה על הדברים שרצינו לומר ובחרנו לשמור בלב.
בהרצאה תספר נורית על השיחות החסרות בחייה דרך נקודות בציר הזמן שנוגעות בכאב ובתקווה.
בהרצאה יקבלו המשתתפים כלים שיסייעו להם לקיים את השיחה החסרה בהורות, במשפחה, במקום העבודה ועוד.

מיטל ואנונו בבילה

“ניפוץ הפנטזיה ההורית”

אף אחד לא הכין אותנו לרגע הזה שבו נהפוך להיות הורים, האוטומט הוא לפעול מתוך אינסטינקטים או לפי בית הילדות אבל לא בהכרח שזה מה שיאפשר לילד להיות בריא בנפשו ולהצליח בתחומי החיים השונים. ההרצאה מתייחסת למהות התפקיד ההורי בשילוב סיפור חיים אישי בו מיטל חושפת את הפער שחוותה בין ההצלחות החיצוניות שהשיגה לבין מה שהרגישה מבפנים. מיטל מספרת על הדרך בו הפכה מרואת חשבון למדריכת הורים ומאמנת רגשית לילדים ונוער ובעיקר מדברת על מה צריך לעשות היום כדי לגדל את האדם הבוגר של המחר.

נורית מאורר

“כאן גרים בכיף”

בהרצאתה "כאן גרים בכיף" מאפשרת נורית הצצה מנקודת מבטה של ילדה שחיה במחסור כלכלי ואי יציבות, עם אב דור שני של השואה על כל המשתמע מכך וחיים שהתנהלו בתוך כאוס אך הרגישה תמיד אהובה, יכולה, מוכשרת וגדלה לחיות את ייעודה כמחנכת וכמאמנת בני נוער ותקשורת מקרבת בבית בגיל ההתבגרות. היום כאמא ל 3 היא משתפת על דרך החשיבה שלה כילדה וכאמא, ועל התובנות שליוו אותה לאורך הדרך, וכן על החיבור המיוחד שלה להוריה ולדרך שבה בחרו לחנך אותה ואת אחיה על אף ולמרות הקושי שחוו.

אמיר צור

“לראות שטוב”

אמיר צור היה למשך 20 שנה לאחד מהמעצבים הגדולים והנחשבים בישראל – מפראדה,דרך נספרסו וטומי הילפיגר, קסטרו ועוד... עד שלילה אחד בבר עם חברים קרה אירוע ששינה את חייו, והביא אותו להיות מאמן ומטפל מאסטר בNLP ובגישות נוספות מעולמות הפסיכולוגיה החיובית. בהרצאה ישתף אמיר את סיפורו המופלא ומעורר ההשראה, ויעניק שבילים ליציאה ממצבי תקיעות, חרדות ועצב בחיינו.

הילה גליק

“סבא ג’פטו ואני”

מורן יעקובסון

“איך עושות חיות”

ספר הביכורים של מורן יעקובסון ייקח אתכם למסע היכרות עם 30 חיות, בני משפחתם ושמות הקולות שמשמיעות. "איך עושות חיות" הספר שילמד אתכם שפרה גועה וכבשה חונבת.
הזדמנות מדהימה להרחיב אופקים ולהעשיר את אוצר המילים של הילדים (ושלכם). 

"ספר כה מופלא, מעשיר, מלמד ומרהיב ביופיו. ספר שהיה צריך להיכתב כבר מזמן. הילדים וההורים שיקראו בו יזכו במתנה גדולה. מורן, אני רואה כאן רב מכר מבורך." [יהונתן דורון]

מלאו את הטופס ואדאג לחזור אליכם עם הצעת מחיר ופרטים נוספים, או צרו איתי קשר ישירות (:

רוצה לקבוע איתי פגישת ליווי?